Újdonságok

HÍREK ETS2 November 29-én jelenik meg a "Balti-tengeren túl" DLC

A Balti-tengeren túl DLC megjelenése már itt kopogtat az ajtón. A legutolsó teszt eredményei megérkeztek, és olyan jól mutatnak, hogy már tudunk fix megjelenési dátumot mondani. Alig várjuk, hogy átlépjétek a határokat, és felfedezzétek a Balti-tengeren túli országokat. Köszönjük a türelmeteket és támogatásotokat.

Örömmel jelenthetjük be, hogy az ETS2 legújabb, "A Balti-tengeren túl" nevű DLC-je 2018 november 29-én jelenik meg a Steamen!

Ma először mutatjuk meg a DLC fő jellemzőit bemutató listát. Reméljük, hogy a lista tartalma meggyőz benneteket, hogy ez egy igencsak gazdag tartalommal bíró DLC lesz:

- több, mint 13 ezer km-nyi új útálózat
- a felfedezésre váró országok Litvánia, Lettország és Észtország
- Finnország déli területe a főbb városokkal és iparral
- orosz rész Szentpétervárral és Kalinyingráddal
- 23 új nagyváros, és sok kisebb város
- jellegzetes balti építészet
- híres látnivalók és helyek
- vadonat új, egyedi 3D modellek
- buja, a helyi klímával összhangban lévő növényzet
- helyi MI vonatok, villamosok és járművek
- harmincnál is több helyi vállalat-telephely és ipar
- csak Finnországban használható nagykapacitású szállítmány ( vontató és két hosszú pótkocsi)
- Balti-területhez kapcsolódó teljesítmények

Kep1.jpg

Már ezen a hétvégen láthattok bemutatókat, online videókat a DLC-ről. Megengedtük a médiának és az önkéntes tesztelőcsapat tagjainak, hogy már ma UTC 22:59-től közzétehessenek ilyen tartalmakat.

Kötelező vétel, remélem mihamarabb jön majd a compatibility fix hozzá a ProModstól. Bár itt is az lesz, mint ami a Skandi DLC óta minden pályabővítménynél: elég durva lesz a minőségbeli eltérés Észak-Lengyelország és a Baltikum között. :)

Kötelező vétel, remélem mihamarabb jön majd a compatibility fix hozzá a ProModstól. Bár itt is az lesz, mint ami a Skandi DLC óta minden pályabővítménynél: elég durva lesz a minőségbeli eltérés Észak-Lengyelország és a Baltikum között. :)
Ezért is vagyok kénytelen én is várni a Cargoval, hogy egyértelmű legyen a változások listája. :)

Az eltarthat egy pár hétig, tekintve hogy pl. a Vive Le France kiadása után is kellett vagy két hét, mire lecserélték a ProMods francia részeket a DLC-s francia területekkel. Az Italia compatibility fix meg laza két hónap volt.

RestaCar

Fordító

Vendég
Szabályok Help Felhasználók
  • Jelenleg senki sem beszélget.
    Nincsenek üzenetek a csevegésben. Legyen Te az első, aki beköszön!