Jump to content
A "NEM" befejezett regisztrációk sorsa: Az automatikus 1 hetes türelmi időt redukáltam 2 napra, a megszaporodott "nem humán" regisztrációk miatt. Tehát, aki el szeretné érni az oldal tartalmát, annak a regisztráció után, egyből aktiválnia kell fiókját. ×
  • 1

Map letöltés

Zsombi_20233
 Share

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Tulajdonképpen ettől hivatalosabb forrása a HUNGARY MAP-nak (továbbiakban: HM) nem is lehetne. 😁

A legfontosabb feltétele a letöltésnek, hogy regisztrálva és bejelentkezve legyél a HM oldalán.

Hol találom?

Screenshot 2022-10-14 at 16-53-18 HUNGARY MAP.png

Rákattintasz a HUNGARY MAP letöltésre, utána jön ez a kép...

Screenshot 2022-10-14 at 17-46-11 Hungary Map.png

Kattintás a LETÖLTÉS gombra, és mint az a következő képen látható, két különböző fájlról van szó, amiket mindenképp le kell tölteni.

Screenshot 2022-10-14 at 17-48-09 Hungary Map.png

Fontos, hogy a két letöltött fájl, egy helyen (mappában) legyen! Mivel egy többkötetes archívumról van szó, ezért elegendő az archívum első fájlját megnyitnod, és a benne lévő 3 fájlt kell a játék mod mappájába kicsomagolnod.

• hungary_base_145.scs
  • hungary_model_145.scs
  • hungary_def_145.scs

A kicsomagoláshoz NAGYON AJÁNLOTT a 7zip, vagy a winzip programok egyikét beszerezni, mert a hatákonysága miatt mi, a 7zip tömörítő programot használjuk. Más tömörítő programok lehet, hogy nem is látják a tömörített fájl tartalmát, az összefűzésről már nem is beszélve.

A tömörítő program használatáról had ne kelljen tutoriált készíteni... Arra ott van a YouTube vagy a Google.

• Loveid 1

• 0

Engedj meg pár szócskát mint hozzá nem értő bolondnak. Hát ha jól értem, ő hát azt kérdezte miért nem innét lehet letölteni? erről a lapról amint itten vagyunk. namost, az hogy hát elmegyünk egy másik oldalra, node hogyan? ez az oldal eltűnik és mán a varázs oldalt látjuk, na már most számol vissza, majd mán ott vagyunk, és idegenül köl olvasni. Nos, amit megleltem az akármit amire rá is egereztem, megint számolt őkelme reklámokkal. aztán le is érkezett. na már most aztán hogy jutok ide vissza ugye? Vissza a böngészőn bal sarokban. persze nem tudtam mindig hogy köl így visszajutni míg rá nem jöttem. csomószor az egész lapot becsuktam régebben, és hát ahonnét lejön ugye, akadt amikor a vernyák irtó szót hogy vírnyuska van, és nem engedte lecsalogatni ami kell. itt kicsi a hely a lap alatt? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Member Statistics

• Total Members
      15,611
    • Most Online
      76

Newest Member
    Richardfut

Nothing has been solved this week.

• Create New...