Újdonságok
RestaCar Kalózrádió

HM LETÖLTÉS RestaCar Kalózrádió v2.1

Nincs jogosultságod ehhez a letöltéshez!

Boxer

OWNER
Staff member
ADMIN
RestaCargo
Regisztrált
2018 Február 11
Üzenetek
164
Lájkok
88
Pontok
28
Lakóhely
Balassagyarmat
Web
restacar.hu
Boxer egy új letöltést osztott meg:

RestaCar Kalóz Rádió - JohnBart remekbe szabott munkája

A RestaCar Kalózrádió egy előre rögzített zenei csomag, amely a GTA-sorozat beépített csatornáihoz hasonlóan egy valódinak tűnő rádióadót szimulál. A "csatorna" ennek megfelelően zenéket, műsorvezetést, valamint pihent reklámokat és álhíreket tartalmaz, amelyeket egy egyedi audio-arculat (= station identification) fog össze.

A csomag tartalma a következő:

- 126 zeneszám, változatos zenei műfajokban (pop, rock, metal, elektronikus, rap...
További információ erről a megosztásról...

DJ JB

Tiszteletbeli
Staff member
Regisztrált
2018 Június 27
Üzenetek
67
Lájkok
130
Pontok
33
Lakóhely
Budapest
Web
twitter.com
Nagy köszönet a megosztásért! Pár pontosítás:

1. A letöltésnél mellékelt leírás kissé elavult, műsorunk azóta jelentősen bővült. Az aktuális leírást a letölthető (és rendszeresen bővülő) offline változattal együtt itt találjátok:
https://drive.google.com/drive/folders/0B4iJJGFZHUNIUVFXVEVXU3pfYzg

2. Az online adás linkje a következő:
http://titan.shoutca.st:8376/autodj

Rádiónk fent van Twitteren, e-mailben az OlvassEl.txt fájlban leírt címen vagyunk elérhetők.

Jó szórakozást és jó vezetést mindenkinek!

DJ JB

Tiszteletbeli
Staff member
Regisztrált
2018 Június 27
Üzenetek
67
Lájkok
130
Pontok
33
Lakóhely
Budapest
Web
twitter.com
DJ JB frissítette RestaCar Kalózrádió megosztását, ami az alábbiakat tartalmazza:

RestaCar Pirate Radio v1.6 - Őszi felpörgés!

A rádió az ősz örömére közel három órányi új anyaggal bővült:
  • 36 új zeneszámmal
  • Közel 20 percnyi műsorvezetéssel
  • 2 új identtel
  • 2 új hírblokkal
  • És 2 új reklámmal!

A frissítés az offline változatban és az online sugárzott adásban is jelen van.
Bővebb információkért lásd a frissített alapleírást. ;)

Jó szórakozást az utakon, sofőrök!
Olvasd el a frissítés további részleteit...

DJ JB

Tiszteletbeli
Staff member
Regisztrált
2018 Június 27
Üzenetek
67
Lájkok
130
Pontok
33
Lakóhely
Budapest
Web
twitter.com
DJ JB frissítette RestaCar Kalózrádió megosztását, ami az alábbiakat tartalmazza:

RestaCar Pirate Radio v1.7 - Év végi hajrá!

A Blyatikum Baltikum, Oroszország és Finnország felfedezése sokkal mókásabb lesz pár új bolondos dallammal, így a keleti nyitás előtt rádiónk is kibővült, hogy még szórakoztatóbbá tegye az új területek felfedezését!

A 2018 végi bővítményünk adásunkat a következő, közel háromórás tartalommal bővíti ki:

- 40 új zeneszám
- Közel 20 percnyi új műsorvezetés
- 2 új ident
- 2 új hírblokk
- 2 új reklámblokk

Jó szórakozást, és kellemes év végi pihit mindenkinek! ;)

DJ JB

Tiszteletbeli
Staff member
Regisztrált
2018 Június 27
Üzenetek
67
Lájkok
130
Pontok
33
Lakóhely
Budapest
Web
twitter.com

A Végső Változat

A rádió "Végső változata" az eredeti hat és fél órás alapváltozat, az "Újra adásban!" bővítmény és a "Rendezői változat" hanganyaga mellett a következő újításokat tartalmazza:
  • 47 új zeneszám
  • 36 percnyi új műsorvezetés
  • 1 új rádió-ident
  • 2 új hírblokk
  • 3 új reklámblokk
A közel három és fél órás bővítménnyel a teljes anyag hossza így pontosan 25 óra 5 percre nőtt. Természetesen mind az új, mind a frissített anyag normalizálva került rögzítésre.

Az új tartalom...

DJ JB

Tiszteletbeli
Staff member
Regisztrált
2018 Június 27
Üzenetek
67
Lájkok
130
Pontok
33
Lakóhely
Budapest
Web
twitter.com

Koronázási kiadás

Nem terveztem, de végül mégis megtörtént: hosszú kihagyás után frissítettem a rádiót. Ezúttal a legrégebbi, közel már négyéves hanganyagot vettem kezelésbe, cirka 30 számot cseréltem újabb darabra, a kapcsolódó műsorvezetéssel együtt. A részletekért lásd a letöltés fő leírását!

DJ JB

Tiszteletbeli
Staff member
Regisztrált
2018 Június 27
Üzenetek
67
Lájkok
130
Pontok
33
Lakóhely
Budapest
Web
twitter.com

DJ JB

Tiszteletbeli
Staff member
Regisztrált
2018 Június 27
Üzenetek
67
Lájkok
130
Pontok
33
Lakóhely
Budapest
Web
twitter.com

RestaCar Kalózrádió - "Az első '21-es!"

2021 első kalózrádiós bővítménye. 22 új nóta, 2 hírblokk, 1 reklámblokk, és összesen 1 óra 40 percnyi új hallgatnivaló!

A frissítés a fenti Google Drive linken a RCPR_2021_Exp_01.zip fájlban található - kövessétek a benne található olvassel.txt fájlban leírt utasításokat a telepítéshez! ;)

DJ JB

Tiszteletbeli
Staff member
Regisztrált
2018 Június 27
Üzenetek
67
Lájkok
130
Pontok
33
Lakóhely
Budapest
Web
twitter.com

RestaCar Kalózrádió - "A decemberi '21-es!"

RestaCar Kalózrádió - "A decemberi '21-es!" by JohnBart

"RestaCar Kalózrádió - Ünnepelj idén is velünk!"

1. A rádióról
2. "A decemberi '21-es" kiadásról
3. Telepítés / használat
4. Felhasznált anyagok, készítők listája
5. Nyilatkozat
6. Kapcsolat / E-mail / Twitter

1. A rádióról

A RestaCar Kalózrádió egy előre rögzített zenei csomag, amely a GTA-sorozat beépített csatornáihoz hasonlóan egy valódinak tűnő rádióadót szimulál. A "csatorna" ennek megfelelően bő 29 órányi zenét...

RestaCar

Fordító

Vendég
Szabályok Help Felhasználók
  • Jelenleg senki sem beszélget.
  • tancsa0112 @ tancsa0112:
    jonapot kivánok lene 1 problémém ami igy szol ne tudom a truck mp az ets 2 vel ösze kapcsolni mert a steam azt irja ki hogy zárolttartalomfajl
  • M @ Mr.Pinter:
    Jó Estét
    +1
  • M @ Mr.Pinter:
    Azt szeretném meg kérdezni h frisitetem a ETS 2 mert kérte de a magyar mapp nem indul. És hogy ha letöltöm újból innen indulni fog vagy majd várnom kell 1 új magyar mapp frissítésre ? Elnézést kezdő vagyok még !
    +1
  • C @ CzBalazs:
    Sziasztok ! Ki szeretném próbálni a magyar modot. Lehetőség van arra, hogy csinálok egy másik profilt. És abba csak a magyar modot használom ??
  • K @ Kamillí7n:
    sziasztok
  • F @ (Vendég) fhfdffkl:
    CzBalazs hozzászólása:
    Sziasztok ! Ki szeretném próbálni a magyar modot. Lehetőség van arra, hogy csinálok egy másik profilt. És abba csak a magyar modot használom ??
    Nem is lehet máshogyan, de itt le van írva. https://hm.restacar.hu/resources/hungary-map-v0-9-28c-by-frank007-for-1-41-x.17/
  • D @ Dominik20091210:
    Hali, mindent úgy csináltam ahogy le írtak, de még is ki fagy a magyar map mod. Tudtok nekem segíteni?
  • G @ George2k2:
    Sziasztok! Iveco kereskedőt hol találok a mapen?
  • D @ Dajos:
    Sziasztok miért nem tudom letölteni a magyar mapot?
  • R @ Rokko30:
    Helló
  • M @ Mr.Robot12345:
    Sziasztok! Lehet tudni mikor frissítik a magyar mapot az 1.43-as frissítéshez?
    @Mr.Pinter
  • M @ Mr.Robot12345:
    Sziasztok! Lehet tudni mikor frissítik a magyar mapot az 1.43-as frissítéshez?
  • G @ gecsei42:
    Dajos hozzászólása:
    Sziasztok miért nem tudom letölteni a magyar mapot?
    Szeva! Csak regisztráció után lehetséges a letöltés. De ez mostanság már, gondolom pipa. .)
    G @ gecsei42: Sziasztok miért nem tudom letölteni a magyar mapot? Szeva! Csak regisztráció után lehetséges a...