Újdonságok

HM LETÖLTÉS Hotfix for Hungary Map v0.9.28a

Állapot
A téma zárva van, hozzászólásra itt nincs lehetőség.
Boxer egy új letöltést osztott meg:

Hotfix for Hungary Map v0.9.28a - Gyorsjavítás a Hungary Map v0.9.28a -hoz

Gyorsjavítás a Hungary Map v0.9.28a-s és az ETS 2 1.30.x verzióinak kompatibilitásához!​
Letöltése és aktiválása feltétlenül szükséges a pálya használhatóságához!
A Hotfix, a "hungary_def.scs" fájlt helyettesíti, a kettő együtt nem használható!
A fájlok aktiválási sorrendje: (A számozás azért fordított, mert a betöltés sorrendje alulról fölfelé halad az aktivációs listában!!!)
3...​
További információ erről a megosztásról...

Last edited by a moderator:
Boxer

Állapot
Nekem valahogy nem akar működni. Elkezdi betölteni a pályát és kifagy ezzel az üzenettel "Steam működése leállt" Valami ötlet hogy lehet megcsinálni?

Ha a "Steam működése leállt" üzenettel áll meg, akkor valószínűleg a steam kliens a ludas. Nem tudok róla, hogy szerves kapcsolatban lenne-e a Hungary Map projekt, a Steam rendszerével.

Annak akinek működik, nekik hogy hogy működik? Vagyis segítsen.
Arra kérlek, hogy a lentebb megadott linken található fórumba írd le a hibajelenséget, mert az a fórum arra való. Ez teljesen más témával foglalkozik.
A steam klienssel kapcsolatos problémát ebben a fórumban lehet kivesézni, illetve segíteni, aki tud benne. Lényegtelen, hogy a Magyar pálya, vagy bármelyik másik nem indul,... mert konkrétan az ETS2 nem működik.

A pálya miatt nem működik konkrétan az ETS2. Vagyis ergó nem tudod mi a gond és azt se tudod hogy annak akinek működik. Ezt fórum-nak is lehet nevezni. teljesen mindegy hogy hogy nézki az oldal! Ennyi befejeztem a besezélgetést mert már tudom hogy nem fog senki segíteni, ennyi gerinctelen embert nem láttam, mindegyik egy bitót megérdemelne. Pacsi

Hali. Én ott kúrtam el, hogy nem a rendes mod mappába raktam a hotfixet, többször fel volt rakva az Ets. Amúgy ha a leírás szerint csinálod, akkor működnie kell. Nekem már megy a map.
Ja, és a hibaüzenetnek semmi köze a steam-hez, ez maga a tört játéknak a neve.

Last edited:
Hali. Én ott kúrtam el, hogy nem a rendes mod mappába raktam a hotfixet, többször fel volt rakva az Ets. Amúgy ha a leírás szerint csinálod, akkor működnie kell. Nekem már megy a map.
Ja, és a hibaüzenetnek semmi köze a steam-hez, ez maga a tört játéknak a neve.
A leírás alapján csináltam, majd töröm a fejemet rajta, köszönöm a választ!

B
A pálya miatt nem működik konkrétan az ETS2. Vagyis ergó nem tudod mi a gond és azt se tudod hogy annak akinek működik. Ezt fórum-nak is lehet nevezni. teljesen mindegy hogy hogy nézki az oldal! Ennyi befejeztem a besezélgetést mert már tudom hogy nem fog senki segíteni, ennyi gerinctelen embert nem láttam, mindegyik egy bitót megérdemelne. Pacsi
A vagdalkozással nem fogsz segítséget kapni, szóval vegyél vissza kicsit!
Ha a leírás alapján csinálsz mindent akkor működnie kell. Ha nem működik nézd át újra a leírást vagy ezt a videót:
Ha ez után sem megy akkor megint elrontottad.
(Halkan megjegyzem, hogy párom a leírás alapján is megcsinálta úgy, hogy életében nem játszott a játékkal és elindult neki!)
Szóval működnie kell!

A Hungary Map és a Hotfix letöltési oldalain mindkét mod használatára vonatkozó leírás megtalálható!
Pontosan elmondják, mit, hogyan kell csinálni — a letöltéstől az aktiválásig. Ennél "szájbarágósabban" már nem tudom — és talán nem is lehet — leírni!
A tapasztalat és a statisztika azt mutatják, hogy 100 panaszkodó felhasználó közül 100 nem úgy csinálja, ahogy le van írva, pedig váltig állítják, hogy mindent a leírásnak megfelelően csináltak!
A leírásokat nem csak elolvasni kell (persze jó esetben, mert sokan arra sem veszik a fáradtságot), hanem meg is kell érteni a tartalmát, ami sajnos nem mindenkinek sikerül — az olvasni tudás nem mindig párosul a szövegértés képességével! :(

ui.:
@destiny2018: megkérnélek, hogy ne "parasztkodj" és tartózkodj az efféle megnyilvánulásoktól, itt senkinek sem kötelessége segíteni Neked, de mindenki szívesen segít, ha tud!
A "bunkóskodás" helyett, ha problémád van, vedd a fáradtságot és töltsd fel a "game.log.txt" fájlt, mert az a játék naplója, amiből valószínűleg megállapítható, hogy mit csináltál rosszul!

Sziasztok! Én a leírás alapján csináltam, nem volt vele semmi gond, hibátlanul fut, pedig aztán nem vagyok egy nagy "hacker" :D

Állapot
RestaCar

Fordító

Vendég
Szabályok Help Felhasználók
  • Jelenleg senki sem beszélget.
    Nincsenek üzenetek a csevegésben. Legyen Te az első, aki beköszön!